18 stycznia 2019

Oferta

P1150918Fizjoterapią zajmujemy się od 2006 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło stworzyć nam terapię doskonale  dostosowaną do potrzeb pacjenta. Szybko i sprawnie pomagamy pacjentom , indywidualnie podchodząc do ich problemów. Wykorzystujemy wiele technik szeroko pojętej terapii manualnej i masażu w połączeniu z najnowocześniejszymi urządzeniami stosowanymi w fizjoterapii m.in. fala uderzeniowa i laseroterapia wysokoenergetyczna. Takie połączenie daje najlepsze rezultaty  terapeutyczne.

Jeśli czujesz drętwienie i mrowienie kończyn, bóle między łopatkami, bóle karku i szyi, bolesne napięcia mięśni, ograniczenie ruchu w stawach, bóle głowy i szumy w uszach, jeśli ból budzi Cię w nocy, gdy czujesz zmęczenie i stres – umów się koniecznie na wizytę!

Zajmujemy się szeroko pojętymi bólami kręgosłupa, mięśni stawów oraz stanami pourazowymi mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł. Zapewniamy profesjonalną pomoc po urazach, kontuzjach, złamaniach i operacjach.

Oferujemy bezoperacyjne leczenie kręgosłupa i w nieinwazyjny sposób wpływamy na zwiększenie efektywności procesów samoleczenia a przez zastosowanie technik manualnych zwiększamy ruchomość tkanek i ich ukrwienie. Leczymy kompleksowo i najnowocześniejszymi metodami fizjoterapeutycznymi, szybko i skutecznie.

Wieloletnie doświadczenie w renomowanym gabinecie terapeuty Reprezentacji Polski Zapaśników w Stylu Wolnym, nowoczesne metody fizjoterapii, profesjonalny sprzęt, pasja do zawodu wsparta gruntownym wykształceniem pozwolą nam zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.