FIZJOTERAPIA

Rehabilitacja

Gruszka Fizjoterapia - Centrum masażu leczniczego i rehabilitacjiFizjoterapia to nasza specjalność!

Jeśli czujesz drętwienie i mrowienie kończyn, bóle między łopatkami, bóle karku i szyi, bolesne napięcia mięśni, ograniczenie ruchu w stawach, bóle głowy i szumy w uszach, jeśli ból budzi Cię w nocy, gdy czujesz zmęczenie i stres – umów się koniecznie na wizytę!

Zajmujemy się szeroko pojętymi bólami kręgosłupa, mięśni stawów oraz stanami pourazowymi mięśni, stawów, ścięgien i więzadeł. Zapewniamy profesjonalną pomoc po urazach, kontuzjach, złamaniach i operacjach.

Oferujemy bezoperacyjne leczenie kręgosłupa i w nieinwazyjny sposób wpływamy na zwiększenie efektywności procesów samoleczenia a przez zastosowanie technik manualnych zwiększamy ruchomość tkanek i ich ukrwienie.

Leczymy kompleksowo i najnowocześniejszymi metodami fizjoterapeutycznymi, szybko i skutecznie. Wieloletnie doświadczenie w renomowanym gabinecie terapeuty Reprezentacji Polski Zapaśników w Stylu Wolnym, nowoczesne metody fizjoterapii, profesjonalny sprzęt, pasja do zawodu wsparta gruntownym wykształceniem pozwolą nam zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie.

Fizjoterapeuta CAN-PACK Okocimski Klub Sportowy

Gabinet zapewnia kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną dla piłkarzy II Ligi Okocimskiego Klubu Sportowego Brzesko.